شماره تماس

                                                        

نصب دوربین در منزل رشت

Posted in خدمات ما

نصب دوربین در منزل رشتاگر به دنبال نصب دوربین مداربسته برای منزل و محل زندگی خود هستید و قصد دارید تا از امنیت منزل خود از هر جایی که هستید اطمینان حاصل کنید لازم است به اطلاع شما برسانیم شرکت چشم پنهان با ارائه راه حل های جامع در زمینه پیاده سازی انواع سیستم های امنیتی فوق پیشرفته در محل زندگی و منزل شما و دغدغه های شما را در این زمینه برطرف سازد .

ما با بهره گیری از یک تیم مجرب و کار آزموده و مطمئن آماده ایم تا با ارائه مشاوره تخصصی جهت نصب انواع دوربین های مداربسته و سیستم های انتقال تصویر در شهر رشت و استان گیلان در کنار شما باشیم شرکت چشم پنهان دارای سرویس ها و خدمات طولانی و بلند مدت پشتیبانی نیز می باشد که می تواند در هر زمانی با چک کردن سیستم های امنیتی منزل شما و ارائه راهکار های جدید شما را با فناوری های جدید و مدرن آشنا سازد.

فروش کلی دوربین مداربسته رشت – گیلان

Posted in خدمات ما

فروش کلی دوربین مداربسته رشت – گیلانقابل توجه همکاران فعال در زمینه ی نصب دوربین های مداربسته و سیستم های انتقال تصویر در رشت و سرتاسر استان گیلان، شرکت چشم پنهان اقدام به فروش کلی دوربین مداربسته با قیمت بسیار مناسب و شرایط پرداخت ویژه نموده است.

قابل ذکر است این دوربین ها با کیفیت و استاندارد درجه یک و با قدرت بالا جهت استفاده در هر نوع مکانی ارائه می شوند.

شرکت چشم پنهان در نظر دارد تعدادی نماینده فعال در شهرستانهای استان گیلان در زمینه نصب و فروش دوربین های مداربسته و سیستم های انتقال تصویر جذب نماید.  بدیهی است همکاران محترم می توانند از طریق اطلاعات تماس با ما در ارتباط بوده و تمایل خود را نسبت به اخذ نمایندگی نصب و فروش دوربین های مداربسته در محل کار و زندگی خود اعلام نمایند.

انتقال تصویر رشت - گیلان

Posted in خدمات ما

انتقال تصویر رشت - گیلانانتقال تصویر در رشت و استان گیلان تخصص ماست با بهره مندی از تیم های انتقال تصویر چشم پنهان به راحتی می توانید از هر کجا که هستید محل کار ، کارخانه ، شرکت ، منزل و هر جایی را که تمایل داشتید ملاحضه کنید .

سیستم های انتقال تصویر این اجازه را به شما می دهند که از طریق موبایل یا کامپیوتر همه چیز را از همه جا تحت کنترل خود داشته باشید . امنیت شما از هر چیزی ارزشمند تر است و به همین دلیل شرکت چشم پنهان برنامه ویژه ای برای شما که به این موضوع اهمیت می دهید دارد . ما با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن راهکار های امنیتی ویژه ای برای شما در نظر گرفته ایم .

شرکت نصب دوربین های مداربسته چشم پنهان علاوه بر پروسه های نصب اقدام به فروش جزئی و کلی دوربین های مداربسته به همکاران در شهر رشت و سرتاسر استان گیلان با شرایط پرداخت ویژه نموده است . همکاری با ما را به دلیل سرعت ، دقت و عملکرد حرفه ای ، قیمت های رقابتی ، کیفیت ارائه خدمات و سرویس های امنیتی و پشتیبانی بلند مدت هرگز فراموش نخواهید کرد .

دوربین مداربسته برای شرکت ها در رشت

Posted in خدمات ما

دوربین مداربسته برای شرکت ها در رشتاگر قصد دارید تا شرکت خود را به دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی مجهز کنید قبل از هر اقدامی از مشاوره تخصصی ما در شهر رشت و سرتاسر استان گیلان می توانید بهره ببرید. شرکت چشم پنهان با سالیان دراز تجربه در زمینه طراحی، پیاده سازی، پشتیبانی و مشاوره سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته حرفه ای می تواند قبل از نصب از محل شرکت شما کاملا بازدید کرده و بهترین راهکار را در زمینه پیاده سازی سیستم های امنیتی با مناسب ترین قیمت و شرایط پرداخت مناسب ارائه دهد

دوست گرامی همواره در نظر داشته باشید که طراحی و نصب دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی یک کار کاملا تخصصی و حساس می باشد و هرگونه سهل انگاری در این زمینه با صدمات و لطمات جبران ناپذیری همراه خواهد بود .

با سپردن امنیت محل کار و زندگی خود به مشاوران و مهندسان حرفه ای چشم پنهان در شهر رشت و سرتاسر استان گیلان خیال خود را بابت تضمین امنیت راحت می کنید، ضمن اینکه به دلیل واردات مستقیم و بدون واسطه دوربین های مداربسته توسط ما به استان گیلان قیمت های کاملاً رقابتی را به همراه شرایط پرداخت ویژه به مشتریان خود در زمینه ی نصب دوربین های مداربسته و سیستم های انتقال تصویر پیشنهاد می کنیم .

Visit us on Google+