شماره تماس

                                                        

تکنولوژی های دوربین مدار بسته

Posted in مقالات دوربین مداربسته

امروزه با افزایش دانش بشر در ساخت و طراحی سیستم هایی که از کیفیت و توانایی بالا برخوردار باشند زیاد شده ,این روند رو به روشد در صنعت دوربین مدار بسته نیز رشد بسزایی داشته و توانایی های جدیدی به این سیستم ها اضافه شده است.

ما قصد داریم بعضی از این تکنولوژی ها را به شما عزیزان معرفی کنیم:

1:WDR:این تکنولوژی یک امکان بسیار عالی به مشتری ارائه می دهد و در جاهایی که نور مستقیم به دوربین می رسد کارایی به سزایی دارد .روش کار این تکنولوژی به این صورت است که وقتی دوربین مقابل درب ورودی یا مقابل پنجره نسب می شود می تواند قسمت پور نور را با قسمت کم نور یکسان سازی کند.

در اصطلاح می توان گفت که یک سایه به قسمت پور نور اصافه می نماید

در تصویر زیر کاملا با کار این تکنولوژی آشنا خواهید شد و تفاوت وجود با نبودن این تکنولوژی را متوجه خواهید شد:

 


تکنولوژی WDR

 
تصویر بالا بیان گر کامل تکنولوژی WDR می باشد.این تکنولوژی امروزه در بسیاری از برند ها قابل استفاده می باشد.

2:Day&Night :ایت تکنولوژی کامل شده تکنولوژی دید در شب می باشد .کار این تکنولوژی مانند مادون قرمز است و در زمانی که ما نور کافی برای تصویر برداری نداریم به کمک ما می آید.

روش کار این دوربین ها به این صورت است که فاصله کانونی لنز آنها بسیار حساس است و با نوری کمتر از 5./. لوکس نسز می تواند برای ما تصویر برداری کند و تصویر خوبی را ارائه می دهد.

3:DNR:یک تکنولوژی فوق العاده برای زمانی که ما در مکانهای صنعتی و یا در مترو می خواهیم دوربین مدار بسته استفاده کنیم,کار این تکنولوژی گرفتن نویز است به این صورت که در مکانهایی که امواج مغناطیسی وجود دارد مثلا در جاهایی که کابل فشار قوی برق رد شده است ,با گرفتن نویز ساخته شده در میدان مغناطیسی می تواند تصویر خوب و شفافی را به ما ارائه دهد

منبع :داده پردازان

Tags: دوربین مداربسته رشت نصب دوربین مداربسته فروش دوربین مداربسته دوربین مدار بسته رشت

Visit us on Google+