شماره تماس

                                                        

دوربین مداربسته و سیستم‌های امنیتی، اهداف و راهکارها

Posted in مقالات دوربین مداربسته

امروزه در کشورهای پیشرفته، استفاده‌های بهینه و مختلفی از دوربین‌های دیجیتال می‌شود؛ مراکز تجاری، مسکونی، نظامی، بیمارستان‌ها، مراکز آموزشی، خدماتی و ده‌ها مکان دیگر. متاسفانه این محصولات در کشورهای دیگر هنوز به‌خوبی شناخته نشده‌اند.

پیشتازان عرصه‌ی دوربین مداربسته و سیستم‌های نظارت تصویری
این دوربین‌ها محصول دو کشور کره و ژاپن است که در صادرات این نوع محصولات به سراسر دنیا بسیار موفق بوده‌اند. انواع مختلف آن‌ها (بی‌سیم و باسیم) در ابعاد و اندازه‌های متنوع و برای کاربری تخصصی است و به کاربران این اجازه را می‌دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه از آن‌ها استفاده کنند.

اهداف و راهکارها
با نصب دستگاه‌هایSTANDALONE ، DVR می‌توانید از موقعیت تمام دوربین‌های نصب شده در مکان‌های مختلف آگاه شوید و همه‌ی بخش‌های مورد نظر خود را بر روی یک صفحه‌ی مانیتور به‌صورت هم‌زمان مشاهده کنید.
شرکت‌هایی که کارخانه‌ی آن‌ها فاصله‌ی زیادی از دفتر مرکزی دارد، می‌توانند با یک تماس تلفنی (بدون استفاده از اینترنت) هر لحظه که بخواهند، تمام مراحل تولید و یا قسمت‌هایی را که دوربین در آنجا نصب شده، دقیق کنترل کنند و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.
کارایی بعضی از دوربین‌ها به‌خاطر گردش 360 درجه و استفاده از اینترنت است. هر لحظه که بخواهید می‌توانید تمام مراحل تولید و یا قسمت‌هایی را که دوربین در آنجا نصب شده، دقیق کنترل کنید. در نتیجه، با تعداد دوربین کمتری، مکان‌های ضروری را کنترل می‌کنید و این از هزینه‌های شما می‌کاهد و می‌توانید مکان دلخواه را از طریق یک دکمه‌ی زوم کنترل کنید.

تکنولوژی‌های دوربین مداربسته جهت تطبیق با شرایط جوی
بعضی از انواع دوربین‌ها، در گرمای 60 درجه بالای صفر و سرمای 40 درجه زیر صفر، با استفاده از سیستم‌های خنک‌کننده و گرم‌کننده‌ای که دارند، این امکان را به شما می‌دهد که در هر وضعیت جوی از محیط دلخواهتان مراقبت کنید. شما می‌توانید زنگ‌های خطر و زنگ‌های خبردهنده را برای دود و آتش‌سوزی، در تمام دوربین‌ها به دستگاه DVR متصل کنید تا در زمان حادثه، دوربین‌ها به‌صورت خودکار محل‌های آسیب‌دیده را برای شما زوم کنند. ضبط تصویر بر روی دستگاه‌های ویدئویی تا 960 ساعت و قابلیت اتصال به مانیتور و پرینتر از مزایای این دستگاه‌ است.

 

سیستم‌های نظارت تصویری تحت شبکه
تدابیر امنیتی همیشه و در همه جا، ضامن وجود بستری امن و آرام، جهت پیشبرد هرچه بهتر و سریع‌تر امور است و آسایش خیال بیشتری را برای محیط‌ کار و زندگی فراهم می‌کند.
سیستم‌های نظارت تصویری، از گذشته ابزاری کارآمد در این زمینه بوده است و پیشرفت‌های روز، امکانات و تسهیلات بیشتری به این شاخه از تکنولوژی افزوده است.
امروزه در ادارات، سازمان‌ها، کارخانه‌ها، اماکن عمومی و منازل مسکونی انواع متعددی از شبکه‌های ارتباطی از قبیل تلفن‌ها، شبکه‌های جریان برق، شبکه‌های کابلی ضد سرقت، تجهیزات نظارت تصویری آنالوگ، شبکه‌های دیتا و ... وجود دارد، اما با پیشرفت‌ زیادی که شبکه‌های دیتا یا Ethernet داشته‌اند، این شبکه‌ها کاربردهای زیاد و انعطاف قابل ملاحظه‌ای پیدا کرده‌اند و اینک تمام شبکه‌های دیگر در حال ارتقا به سطحی هستند که بتوانند به این شبکه‌ها وارد شوند.

آینده دوربین‌های مداربسته
در همین راستا، سیستم‌های نظارتی نسل جدید به کلی تغییر رویه داده‌اند و با استفاده از تکنولوژی تصویری دیجیتال و بهره‌گیری از امکانات ارتباطی شبکه‌های Ethernet خود را به بخشی از این شبکه‌ها تبدیل کرده‌اند. در ساختار جدید این سیستم‌ها، نیازی به وجود یک شبکه‌ی کابلی نقطه به نقطه آنالوگ نیست و تجهیزات اضافی از بین رفته‌اند. در این ساختار، دوربین‌های نظارتی، مستقیم به شبکه‌های محلی وارد می‌شوند و تصاویر زنده‌ی دیجیتال را به هر نقطه‌ی دلخواه روی شبکه ارسال می‌کنند. همچنین می‌توان از هر جایی، دوربین‌ها را نظاره کرد و بدون نیاز به تجهیزات و مسیرهای ارتباطی دیگر، از راه دور نیز این دوربین‌ها را کنترل کرد.

 

منبع: sahba-co.com

Tags: دوربین مداربسته رشت نصب دوربین مداربسته فروش دوربین مداربسته انتقال تصویر سیستم انتقال تصویر بهترین قیمت دزدگیر اماکن دوربین مداربسته رشت نصب دوربین مداربسته رشت انتقال تصویر رشت نصب دوربین مدار بسته رشت فروش دوربین مدار بسته رشت دوربین مدار بسته رشت چشم پنهان مرکز تخصصی دوربین های مداربسته رشت سیستم انتقال تصویر رشت شرکت نصب دوربین مدار بسته رشت فروش دوربین مدار بسته در رشت سیستم حفاظتی و امنیتی نصب دوربین مدار بسته رشت (شرایط ویژه) دوربین مداربسته برای شرکت ها در رشت رشت دوربین مداربسته انتقال تصویر رشت - گیلان محمود نورزاده فروش کلی دوربین مداربسته رشت – گیلان نصب دوربین در منزل رشت دوربین های مداربسته آنالوگ DVR رزولوشن تصویر CIF رزولوشن تصویر D1 لنز دوربین مدار بسته روش های فشرده سازی تصویر فشرده سازی تصاویر دوربین مدار بسته در بانک ها و صرافی ها تکنولوژی WDR دوربین های مداربسته تصویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین های مداربسته VCR آموزش دوربین مداربسته روش های دریافت تصویر دوربین های مداربسته دوربین های پلاک خوان HS-BLC دی وی آر NVR ذخیره سازی تصویر دوربین مداربسته تصویر دوربین مداربسته در لپ تاپ پایه دوربین مداربسته انواع پایه دوربین مداربسته دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه IP آموزش انتقال تصویر آی پی استاتیک دوربین مداربسته آنالوگ لنز های دوربین مداربسته سیستم های امنیتی قیمت دوربین مداربسته تکنولوژی دوربین های مداربسته دوربین های امنیتی HD نصب يك سيستم امنيتي خانگي سیستم امنیتی سيستم امنيتي خانگي WDR در دوربین های مداربسته نقش دوربین‌های مداربسته در کاهش ارتکاب به جرم سیستم دوربین مدار بسته راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته مراحل گام به گام نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک و راهبند هیدرولیک و سیستم های هیدرولیکی درب اتوماتیک درب اتوماتیک رشت درب اتوماتیک گیلان درب اتوماتیک گلسار نصب درب اتوماتیک درب بازکن اتوماتیک درب بازکن اتوماتیک رشت درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد Automatic Vertical Pivot Lift Gates درب های اتوماتیک پارکینگی درب های اتوماتیک عمود ی درب های اتوماتیک نصب درب اتوماتیک رشت شرکت درب اتوماتیک رشت درب هیدرولیک چشم پنهان درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای رشت فروش درب اتوماتیک درب اتوماتیک چشم پنهان درب اتوماتیک پارکینگی نصب دوربین مدار بسته در کارخانه ها درب اتوماتیک پارکینگ بازویی دوربین مداربسته AHD نصب دوربین مداربسته در رستوران قلعه نصب دوربین مداربسته در رستوران مارینا (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در نمایندگی ایران خودرو (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در بازار الگویی ماهی فروشان (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در گالری فرش نصب دوربین مداربسته در رستوران سنتی سندباد (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در آموزشگاه زبان سفیر (شعبه خمام) نصب دوربین مداربسته در کارخانه برنجکوبی تقی پور نصب دوربین مداربسته در اتو گالری قصر برق اضطراری دوربین مدار بسته خرید دوربین مدار بسته نصب دوربین مداربسته در رشت و گیلان

Visit us on Google+