شماره تماس

                                                        

دوربین‌های مداربسته 2017 ویژه منازل

Posted in مقالات دوربین مداربسته

حقیقت این است که ما در جهانی ناامن زندگی می‌کنیم و دامنه این ناامنی نیز در وجوه متنوع آن هر لحظه درحال گسترش و پیشروی است. از سویی هرفردی تمایل دارد در غیاب خود فضای خانه‌اش همچنان امن باقی بماند و یک چشم تیزبین و خستگی‌ناپذیر در تمام طول‌مدت روز و شب بر جریان زندگی حاکم در خانه نظیر بچه‌ها، حیوانات خانگی، اتومبیل و...نظارت داشته باشد.

این‌جاست که ضرورت وجود دوربین مداربسته بیش‌ازپیش احساس می‌شود. البته در سال‌های گذشته استفاده از دوربین مداربسته با دردسرها همچنین کاستی‌هایی نظیر کابل‌کشی‌های پرهزینه، عدم‌دسترسی از راه دور و نبود آلارم هشداردهنده در سیستم همراه بود؛ اما اینک این مشکلات از طریق اتصال دوربین به Wi-Fi و مشاهده وقایع با تمامی جزئیات از راه دور و از طریق تلفن همراه برطرف شده است.
علاوه بر آن، درگذشته جهت نصب و پیکربندی دوربین‌های IP قدیمی مناسب منازل، همچنین دسترسی از طریق اینترنت، به یک نصاب متبحر و آشنا به رشته علوم کامپیوتر نیاز بود؛ اما نصب و راه‌اندازی بسیار آسان دوربین‌های مداربسته IP جدید مختص منازل، این مشکل را نیز به راحتی از پیش‌رو برداشته است. سوای آن دوربین‌های مداربسته مختص منازل 2017 مجهز به قابلیت Smanos UFO یا آخرین ورود هستند که هرگونه شواهد لازم را در زمان‌های حساس و بحرانی مقتضی در اختیار صاحبخانه قرار می‌دهند. این محصولات جدید و ارزشمند، همچنین به سیستم تشخیص حرکات افراد مزاحم و حرکات بی‌اهمیت نظیر حرکت برگ درختان نیز مجهز هستند و از ایجاد آلارم‌های کاذب نیز به خوبی جلوگیری می‌کنند.


با این همه، هنگام تهیه یک دوربین مداربسته مناسب مختص منازل با قابلیت‌های فوق، باید به چند ویژگی کلیدی در مورد یک سیستم امنیتی اشراف داشت و با در نظرگرفتن این که تمام دوربین‌های مداربسته عملیات اصلی و پایه یک سیستم امنیتی را که همان تشخیص یک رویداد، ضبط آن و ارسال آلارم هشداردهنده به مالک دوربین است را به خوبی انجام می‌دهند؛ بنابراین باید از این مساله فراتر رفت و به نکاتی جزئی‌تر از این مباحث توجه داشت. نکاتی نظیر اینکه آیا تصاویر دریافتی در شب به همان کیفیت تصاویر دریافتی در روز هستند؟ آیا مشخصات فنی نظیر ذخیره‌سازی یا کیفیت رزولوشن‌های یک محصول همانی است که در کاتالوگ آمده یا اینکه صرفا یک ادعای تبلیغاتی از سوی تولیدکنندگان است؟ پرسش دیگری که هنگام خرید یک دوربین مدار بسته مناسب خانه باید از فروشنده بپرسید درباره حجم ذخیره‌سازی واقعی تصویر، تشخیص صحیح حرکت، صدا و چهره (شناخته یا ناشناخته) در هر موقعیتی و نحوه مدیریت ارسال آلارم‌های هشداردهنده همچنین قابلیت مشاهده و رصد تصاویر از راه دور و به‌ویژه به‌وسیله گوشی تلفن همراه است.
البته توجه به قابلیت ضبط مبتنی بر cloud یا vsaas (ذخیره‌سازی در سرورهای اینترنتی) در یک دوربین مداربسته نیز بر هوشمندی شما صحه می‌گذارد؛ اما با تمام امتیازات منحصر به فردی که این قابلیت دارد، به دلیل سرعت نه‌چندان مناسب اینترنت در ایران، همچنین قیمت بالای آن و پرداخت حق اشتراک ماهیانه قابل توجه در ماه، نباید چندان هم تحت‌تاثیر تعریف و تمجید کارشناس فروش و بزرگ‌نمایی این ویژگی از جانب او قرار بگیرید.
نکته دیگر در مورد این نوع خاص از سیستم‌ امنیتی، تجهیز آن به نرم‌افزارهای مورد نیاز جهت استفاده بهینه از محصول خریداری شده است. در این مورد حتما باید از یک مشاور امین و متبحر در زمینه دوربین‌های مداربسته IP کمک بگیرید.
و در آخر یک مطلب هم درخصوص ذخیره‌سازی لوکال این دوربین ها بدانید. برخی از این دوربین ها مجهز به اسلات کارت حافظه جهت ذخیره ویدئو بر روی دستگاه شما هستند و می‌توانند هزینه‌های ذخیره‌سازی ماهیانه مبتنی بر پهنای باند را از بین ببرد؛ اما این را هم در نظر داشته باشید که درصورت سرقت از منزل شما ارائه شواهد تصویری از این طریق کمی کند و دشوار خواهد بود؛ بنابراین این ویژگی را صرفاً به عنوان یک امکان اضافی یا یک چراغ در شرایط اضطراری در نظر بگیرید و از وجود ذخیره‌سازهای بی‌نظیر تصاویر نظیر H.246 و تکنولوژی جذابZipstream در مشخصات فنی دوربین مطمئن شوید.
این را بدانید که در روزگار صنعتی و ماشینی و در شرایطی که اغلب ما ناگزیر از ترک منزل، فرزندان و دارایی‌های خود به مدت‌زمان طولانی هستیم، وجود یک سیستم امنیتی قابل اطمینان با کارایی و انعطاف بالا امری ضروی و انکارناپذیر به نظر می‌رسد.
با ما در آرامش باشید.

 

منبع: sahba-co.com

Tags: دوربین مداربسته رشت نصب دوربین مداربسته فروش دوربین مداربسته انتقال تصویر سیستم انتقال تصویر بهترین قیمت دزدگیر اماکن دوربین مداربسته رشت نصب دوربین مداربسته رشت انتقال تصویر رشت نصب دوربین مدار بسته رشت فروش دوربین مدار بسته رشت دوربین مدار بسته رشت چشم پنهان مرکز تخصصی دوربین های مداربسته رشت سیستم انتقال تصویر رشت شرکت نصب دوربین مدار بسته رشت فروش دوربین مدار بسته در رشت سیستم حفاظتی و امنیتی نصب دوربین مدار بسته رشت (شرایط ویژه) دوربین مداربسته برای شرکت ها در رشت رشت دوربین مداربسته انتقال تصویر رشت - گیلان محمود نورزاده فروش کلی دوربین مداربسته رشت – گیلان نصب دوربین در منزل رشت دوربین های مداربسته آنالوگ DVR رزولوشن تصویر CIF رزولوشن تصویر D1 لنز دوربین مدار بسته روش های فشرده سازی تصویر فشرده سازی تصاویر دوربین مدار بسته در بانک ها و صرافی ها تکنولوژی WDR دوربین های مداربسته تصویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین های مداربسته VCR آموزش دوربین مداربسته روش های دریافت تصویر دوربین های مداربسته دوربین های پلاک خوان HS-BLC دی وی آر NVR ذخیره سازی تصویر دوربین مداربسته تصویر دوربین مداربسته در لپ تاپ پایه دوربین مداربسته انواع پایه دوربین مداربسته دوربین های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه IP آموزش انتقال تصویر آی پی استاتیک دوربین مداربسته آنالوگ لنز های دوربین مداربسته سیستم های امنیتی قیمت دوربین مداربسته تکنولوژی دوربین های مداربسته دوربین های امنیتی HD نصب يك سيستم امنيتي خانگي سیستم امنیتی سيستم امنيتي خانگي WDR در دوربین های مداربسته نقش دوربین‌های مداربسته در کاهش ارتکاب به جرم سیستم دوربین مدار بسته راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته مراحل گام به گام نصب دوربین مداربسته درب اتوماتیک و راهبند هیدرولیک و سیستم های هیدرولیکی درب اتوماتیک درب اتوماتیک رشت درب اتوماتیک گیلان درب اتوماتیک گلسار نصب درب اتوماتیک درب بازکن اتوماتیک درب بازکن اتوماتیک رشت درب های اتوماتیک پارکینگی عمود گرد Automatic Vertical Pivot Lift Gates درب های اتوماتیک پارکینگی درب های اتوماتیک عمود ی درب های اتوماتیک نصب درب اتوماتیک رشت شرکت درب اتوماتیک رشت درب هیدرولیک چشم پنهان درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای رشت فروش درب اتوماتیک درب اتوماتیک چشم پنهان درب اتوماتیک پارکینگی نصب دوربین مدار بسته در کارخانه ها درب اتوماتیک پارکینگ بازویی دوربین مداربسته AHD نصب دوربین مداربسته در رستوران قلعه نصب دوربین مداربسته در رستوران مارینا (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در نمایندگی ایران خودرو (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در بازار الگویی ماهی فروشان (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در گالری فرش نصب دوربین مداربسته در رستوران سنتی سندباد (جاده رشت به انزلی) نصب دوربین مداربسته در آموزشگاه زبان سفیر (شعبه خمام) نصب دوربین مداربسته در کارخانه برنجکوبی تقی پور نصب دوربین مداربسته در اتو گالری قصر برق اضطراری دوربین مدار بسته خرید دوربین مدار بسته نصب دوربین مداربسته در رشت و گیلان

Visit us on Google+