شماره تماس

                                                        

لیست 50 برند برتر دنیا در سال 2018

Posted in مقالات دوربین مداربسته

رتبه بندی تولید کنندگان جهانی در میان ۵۰ شرکت برتر حوضه امنیت ، به عنوان یک رتبه بندی تاثیر گذار می باشد که بر مبنای درآمد حاصل از فروش محصول، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص در گزارش های مالی منتشر شده در سال ۲۰۱۷ ، مورد بررسی قرار گرفته. شرکت داهوا، با کسب رتبه ی دوم در سال جاری به سود ناخالص۱۸,۸۴۴,۴۵۸,۰۵۳٫۷۸ یوان ( ۲٫۸۸ میلیارد دلار ) رسیده است که نشان دهنده ی ۴۱٫۳۸% در سال است.

◀خدمات رسانی و کیفیت، دو اصل ماندگار برای نفوذ در بازار جهانی می باشند. شرکت داهوا، با بالای ۵۴ شرکت وابسته، شرکت های نماینده و بالای ۲۲ مرکز ارائه ی خدمات و مراکز پشتیبانی فنی از راه دور، خدماتی در سطح جهانی فراهم می سازد که با ایجاد کیفیت در محصولات، فروش، امور تجاری، آموزش، حمایت و خدمات فنی همراه می باشند.

◀در سال اخیر، شرکت داهوا به منظور ارائه ی بهتر و سریع تر خدمات خود به مشتریان، مرکز ارائه خدمات محصولات در اروپا را بنا کرد که در آن مرکز، همواره محصولات اسمبل شده ( سوار شده ) را در اختیار مشتریان قرار می دهد. راهکارهای داهوا با کسب جایزه اول آسیا در QFD ، نشانگر کیفیت و ارزش محصولات شرکت داهواست.

کسب رتبه ی دوم در میان ۵۰ برند، بیانگر ارزش و تایید توانایی های شرکت داهواست. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

 

 

Visit us on Google+