شماره تماس

                                                        

مشکلاتی که در انتقال تصویر به آن بر میخورید!

Posted in مقالات دوربین مداربسته

سعی کنید در تست انتقال تصویر یک اصول مشخصی را رعایت کنید و قدم به قدم پیش بروید، بسیاری از همکاران با واحد فنی تماس میگیرند و از عدم انتقال تصویر توسط دستگاه شکایت دارند، ولی هنگامی که قدم به قدم با آنها پیش میرویم، متوجه میشوند که بسیاری از زیر ساخت های مورد نیاز را فراهم نکرده اند! بد نیست یک مروری بر زیر ساخت ها و روند این موضوع داشته باشیم.


زیر ساخت های مورد نیاز :


1- فراهم نمودن اینترنت با سرعت معقول برای انتقال تصویر! طبیعی است یک اینترنت share شده مدل Economic شرکت ISP معمولی اونم با سرعت 256 نمیتونه زیر ساخت خوبی باشه و نباید ازش انتظار داشته باشین!!


2- درخواست کتبی IP Static حتی اگر فکر میکنید دستگاه P2P داره و نیازی بهش ندارین!! چون معلوم نیست فردا روزی P2P دستگاه مسدود نشه!!


3-یک کابل شبکه و ترجیحا سویچ برای مواردی که بستر شبکه در مجموعه وجود نداره، جهت گرفتن تست انتقال در شبکه داخلی!


4-داشتن یک کامپوتر یا لب تاپ


5-آشنایی نسبی با شبکه و ساختار منطقی آن!! باید بپذیرید که انتقال تصویر صرفا یک ست کردن نیست و تا آنرا درک نکنید نمیتوانید آنرا حداقل با کیفیت خوبی ایجاد نمایید.


6- اطمینان از بسته نبودن پرت های مورد نیاز در انتقال تصویر توسط شرکت ارائه دهنده اینترنت


7- گوشی همراهی که اینترنت آن از طریق اپراتور فعال شده باشد


سازو کار آن :


1- آشنایی با نحوه ست کردن IP در دستگاه مورد نظر


2- تست انتقال تصویر در شبکه داخلی ( خیلی مهم است که اول در شبکه داخلی انتقال را چک کنید، بعد به سراغ انتقال تصویر از طریق اینترنت باشید، عیب یابی آن بسیار آسان تر خواهد بود)


3-تست انتقال تصویر بر روی گوشی از طریق شبکه داخلی


4- تست P2P و تست از طریق IP Static هردو، لطفا فقط به یکی بسنده نکنید


5-تست بر روی IE و نرم افزار CMS هر دو ( به یکی بسنده نکیند گاهی آن یکی سرعت بالاتری دارد)


6-تست Ping کردن از طریق شبکه داخلی و اینترنت حتی با IP داینامیکو مقایسه مدت زمان های Reply یا دیدن پاکت های گمشده برای تست پایداری اینترنت هادی معروف

Tags: رشت انتقال تصویر سیستم انتقال تصویر چشم پنهان سیستم حفاظتی و امنیتی انتقال تصویر رشت - گیلان تصویر دوربین مداربسته

Visit us on Google+