با ما در تماس باشید.

09111823571

پست الکترونیکی

info@hidden-eyes.com

تفاوت دستگاه های ضبط دوربین مداربسته،DVR و NVR – رشت

تفاوت دستگاه های DVR و NVR برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته

 

DVRو NVR هر دو دستگاه هایی هستند که ضبط تصاویر ویدئویی در دوربین های مداربسته برعهده دارند. واژه DVR مخفف عبارت Digital Video Recorder است و NVR نیز مخفف Network Video Recorder می باشد. اساسا تفاوتی که بین این دو دستگاه وجود دارد به شیوه پردازش آنها برمی گردد. برای خرید دوربین مداربسته، مهم است که اطلااعات جامعی درباره دستگاه ضبط تصاویر آن داشته باشیم و از همین جهت است که دانستن تفاوت DVR و NVR می تواند کمک خوبی به ما کند تا انتخابی هوشمندانه داشته باشید

تفاوت DVR و NVR در پردازش تصاویر ضبط شده

در سیستم DVR، تامین قدرت دوربین ها بر عهده خود دستگاه DVR نبوده و منبع تغذیه دوربین است که با کمک تقسیم کننده، این قدرت را تامین می کند. اگر از دستگاه DVR استفاده کنید، باید هر دوربین به طور مستقیم به ضبط کننده متصل شود و این در حالی است که در سیستم NVR شما باید هر دوربین را فقط به همان شبکه متصل کنید. همچنین در این رابطه خوب است بدانید که ضبط کننده های DVR از چیپست سخت افزاری (رمزگذار AD) برخوردار است که پردازش ارسال داده های خام دوربین ها را بر عهده دارد.
تفاوت DVR و NVR از منظر تکنولوژی
از مهم ترین تفاوت های DVR و NVR ، باید به تکنولوژی دوربین هایی که به این دستگاه ها متصل میشوند اشاره کرد. دستگاه NVR، فقط از دوربین های مداربسته تحت شبکه پشتیبانی می کندکه زیرساخت این دوربین ها کابل شبکه می باشد.

دستگاه DVR به دوربین های آنالوگ متصل میشوند و همچنین دوربین های AHD ، HDCVI را نیز پشتیبانی میکند.بستر این دوربینها کابل RG 59 می باشد.

 

این شما مشتریان عزیز هستید که با توجه به نیازتان تصمیم میگیرید از کدام تکنولوژی استفاده نمایید.البته استفاده از دستگاه DVR مقرون به صرفه تر می باشد.دستگاه NVR با توجه به تکنولوژی آن، قیمت بیشتری دارد.

 

شرکت چشم پنهان نصب دوربین مداربسته رشت، سیستم های شبکه، انتقال تصویر، فروش کلی و جزئی انواع دوربین های مداربسته

رشت خیابان سعدی به مدیریت محمود نورزاده 09111823571

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

Call Now Buttonتماس تلفنی
EnglishIran