با ما در تماس باشید.

09111823571

پست الکترونیکی

info@hidden-eyes.com

بهترین محل برای نصب دوربین مداربسته درمشاعات آپارتمان – رشت

بهترین محل برای نصب دوربین مداربسته درمشاعات آپارتمان

فضای عمومی بیرونی و داخلی آپارتمان ها نیاز دارند مجهز به دوربین مداربسته باشند تا موجب حفظ امنیت ساکنین شوند.نصب دوربین مداربسته در مشاعات از الزامات برای هر ساختمانی است. در فضای بیرونی ساختمان حداقل دو دوربین نیاز است نصب شود تا نقطه کور دید نداشته باشیم،در فضای داخلی نیز دو دوربین نیاز است که یکی از آنها درب ورودی ساختمان و دیگری ورودی راه پله ها را پوشش دهد.

گاهی ساکنین نیاز دارند تا دوربینی لاین های پارکینگ را نیز تحت پوشش قرار دهد تا از جزئیات اطلاع داشته باشند، قبل از نصب دوربین باید کارشناس از محل بازدید کند تا از خواسته و انتظار ساکنین مطلع شود.
دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته بهتر است درانبار یکی از ساکنین البته ترجیحا مدیر ساختمان جایگذاری شود تا به طور مدام فیلم ها بررسی شود و از وصل بودن دوربین ها اطلاع حاصل گردد.
البته همه ساکنین انتظار دارند تا در منزل خود روی مانیتور تصاویر دوربین ها را داشته باشند که این خواسته هزینه بالایی دارد و به صرفه نمی باشد.
یکی دیگر از روش هایی که میتواند انتظار ساکنین را برآورده کند انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل ساکنین است که آن نیز با نصب مودم و راه اندازی اینترنت در محلی که دستگاه ضبط تصاویر قرار دارد میسر می شود.

نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان ملزم به خواست و تایید تمام ساکنین است.بسیار خوب است که تمامی اهالی نیاز ساختمان به دوربین مداربسته را درک کنند،البته اگر نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان مورد تایید تمامی اهالی نباشد میتوان با اخذ مجوز های قانونی اقدام به نصب دوربین مداربسته کرد.

شرکت چشم پنهان نصب دوربین مداربسته در رشت، سیستم های شبکه، انتقال تصویر، فروش کلی و جزئی انواع دوربین های مداربسته
رشت خیابان سعدی به مدیریت محمود نورزاده 09111823571

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

Call Now Buttonتماس تلفنی
EnglishIran