با ما در تماس باشید.

09111823571

پست الکترونیکی

info@hidden-eyes.com

انتخاب نوع دوربین مداربسته رشت

برای نصب دوربین مداربسته شرایط متفاوتی را باید در نظر گرفت، شرایط آب و هوایی یکی از این موارد است، میزان رطوبت و دمای هوا، بارندگی و گرد و غبار محیط، یخبندان و شدت برخورد نور خورشید به دوربین مداربسته همگی در انتخاب دوربین مداربسته دخیل هستند.
در آب و هوا و محیط های مرطوب باید از دوربین های مقاوم در برابر رطوبت استفاده کرد تا در برابر رطوبت محیط آسیب نبینند.در محیط های بسته که دمای محیط بالاست(مانند نانوایی،آشپزخانه و شیرینی پزی ها،کارگاه هایی که به دلیل نوع کار دما در محیط بالاست) دوربین های مداربسته نباید در ارتفاع زیاد نصب شود زیرا بر اثر دمای زیاد در ارتفاع بالا به دوربینها آسیب میرسد. در محیط های بسیار سرد که احتمال یخ زدگی وجود دارد باید از دوربین هایی استفاده کنیم که در مقابل سرمای شدید مقاوم باشد.
مکان یا محیط نصب دورربین مداربسته نیز در انتخاب نوع دوربین نقش بسزایی دارد، برای محیط های مسقف از دوربین های دام که اغلب گنبدی شکل هستند و در محیط های باز یا روی ارتفاع از دوربین های بولت یا پایه دار استفاده میشود.

شرکت چشم پنهان نصب دوربین مداربسته رشت، سیستم های شبکه، انتقال تصویر، فروش کلی و جزئی انواع دوربین های مداربسته
رشت خیابان سعدی به مدیریت محمود نورزاده 09111823571

شرایط و مساحت محیطی که قصد نصب دوربین مداربسته در آن را داریم تعیین کننده است برای انتخاب نوع دوربین ما، برای مثال هنگام انتخاب باید متراژ دید در شب دوربین مداربسته را در نظر بگیریم،مساحت دید در شب دوربین ها بین 15 تا 120 متر متغیر است که باید برای محیط های کوچک متراژ کم و محیط های بزرگ از دید در شب با متراژ بالا استفاده کرد.
باید توجه داشته باشیم که ظاهر دوربین مداربسته نیز متناسب با محیط باشد، برای محیط های شیک و آراسته از دوربین های مداربسته که ظاهرشان نیز لوکس باشد استفاده میکنیم و در محیط های صنعتی و کارگاه ها و کارخانه ها از دوربین های فلزی و محکم و پایه دار که در برابر ضربه های احتمالی مقاوم باشد استفاده میکنیم، هرچقدر اندازه دوربین مداربسته بزرگتر باشد عامل بازدارندگی از ارتکاب جرم نیز بیشتر است.

شرکت چشم پنهان نصب دوربین مداربسته رشت، سیستم های شبکه، انتقال تصویر، فروش کلی و جزئی انواع دوربین های مداربسته
رشت خیابان سعدی به مدیریت محمود نورزاده 09111823571

تهیه تنظیم : شرکت آوین نگر چشم پنهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

Call Now Buttonتماس تلفنی
EnglishIran